Есть вопросы? Пишите:
+ 38 (097) 593 91 85 (Viber)
+38(0432) 52 95 01
oksana_evraziya
Работаем: с 10:00 до 18:00


12

Просмотров

Обсудить

Відень новорічний

Програма туру

Кількість місць по акції обмежена!!!

Вартість до 30 листопада – 115 євро

Вартість після 30 листопада – 125 євро

Оплата туру повинна бути здійснена у повному обсязі до закінчення терміну акції раннє бронювання.

13:30 – Збір групи на автостоянці біля залізничного вокзалу міста Львова.

14:00 – Відправлення в тур. Нічний переїзд у Відень. 

Приїзд у Відень.  Відень зачаровує з першого погляду, з першим ароматом кави, з першими шматочками штруделя і торту Захер, з першими звуками проїжджаючих карет, з першим бокалом вина на терасі навпроти Опери.

Запрошуємо на оглядову екскурсію Віднем.  Це неймовірне місто вишуканої музики, дивовижної архітектури, найкращих музеїв, галантних кавалерів і прекрасних дам. Під час цієї мандрівки ми наче здійснимо подорож у часі, перенесемося в епоху величної і квітучої Габсбургської імперії. Будинки і палаци підхоплять нашу уяву і віднесуть її у глибину історії, магія старовини відкриється нам у старій бруківці, яка пам’ятає ходу імператорів і королів. Ми відвідаємо готичну церкву Святого Августина і величний собор Святого Стефана, імперський палац Гофбург та Іспанську школу верхової їзди, Швейцарське подвір’я та Імператорську скарбницю, площу Героїв і Віденську ратушу, дім «Без брів» і Чумний стовп. Уся краса Відня постане перед нашими очима.

Рекомендуємо екскурсію «Імператорські покої» (трансфер 7 євро). Палац Шенбрун — найбільш відвідувана з визначних пам’яток Відня. І це не випадково! Колишня літня резиденція імператорської сім’ї в стилі високого бароко вражає своїми архітектурними ансамблями. Шенбрунн поєднує у собі архітектуру та природу, чудовий парк – гармонійне продовження дивовижного витвору архітектури. Свою назву палац отримав на честь джерела, знайденого на цьому місці 400 років тому. У давні часи тут стояв мисливський будиночок, який був зруйнований турками під час нападу на Відень. Після розгрому загарбницької армії Імператор Леопольд Перший в 1659 році наказв придворному архітектору Йоганну Бернарду Фішеру фон Ерлаху звести на цьому місці величний палац. Тут точилися інтриги і змови, вирували пристрасті і бали, плітки і фаворити змінювали ходу історії, а маленький Моцарт грав у Дзеркальній залі для імператриці Марії-Терезії.

Відвідини Гундертвассергауса (6 євро) – найбільш незвичайний будинок у всій Австрії і найбільш незвичайна визначна пам’ятка Відня. В цьому будинку майже немає симетрії, все зігнуто і незвично. Вікна розташовані на різних рівнях, стіни будівлі вигнуті, підлога в деяких місцях то піднімається, то опускається, а на даху ростуть дерева, що ще більше підсилює ефект «несхожості» будівлі. Фріденсрайх Гундертвассер хотів показати даними витвором архітектури, що можна жити в гармонії з природою без насильства і придушення навіть в сучасному місті. Ми переконаємось в цьому на власні очі.

Рекомендуєм відвідати Скарбницю Габсбургів (18€) , яка вражає кожного своєю колекцією реліквій і коштовностей  В Скарбниці можна побачити колиску сина Наполеона, Чашу Грааля, прекрасну корону, Спис Долі з яким Карл Великий не програв жодної битви.

Збір групи. Поcелення у готель. Зустріч Нового Року 2019. 

Трансфер до центральної площі міста на святкування Нового Року 2019 (15 євро).

Збір групи.  Повернення у готель. Ночівля. 

 

Сніданок. Виселення з готелю. 

Переїзд у Братиславу. Братислава – це місто інтриг. Тут над дахами старого міста височить величезний замок. Тут бетонні джунглі і широкі транспортні розв’язки потопають у зелені і відображаються в водній гладі Дунаю. Тут НЛО нависло над руслом річки… У Братиславі змішано стільки всього! Це джерело історії і сучасної архітектури.

Пропонуємо оглядову екскурсію містом. Братислава – маленька столиця, єдина в світі, яка межує одразу з двома державами – Австрією та Угорщиною. У Братиславі багато палаців, церков, музеїв і пам’ятних місць. А якщо від’їхати трохи подалі від міста на північ або схід, можна побачити ферми, виноградники, сільські поля і крихітні села. Братислава вважається пішохідним містом. Центр – один з найменших в європейських столицях, ти пройдеш його з кінця в кінець за кілька хвилин, і він весь закритий для автомобільного руху. Обов’язково піднімыться до Братиславського замку (Братиславському Граду). Комплекс складається з кутових веж і двору, де знаходиться глибокий колодязь. Найбільша вежа – Коронна, яку звели ще в 13 столітті, сьогодні тут дбайливо зберігаються коштовності Корони. У замку можна побачити конструкції, які є яскравим прикладом готичного стилю і Епохи Відродження.

Збір групи. Переїзд у Будапешт. 

Запрошуємо на факультативну екскурсію «Краєвиди старого міста» (5 євро). Ми піднімемось на гору Геллерт, звідки відкривається чудовий краєвид на Будапешт з його різнокольоровими дахами, шпилями церков, куполом парламенту та ажурними мостами, перекинутими через могутній Дунай. Гора названа в честь святого, який був вбитий язичниками, а сьогодні є одним з заступників і покровителів Угорщини. Гора Геллерт не тільки має дуже цікаву історію, але й справедливо вважається однією з кращих у світі точок панорамного огляду.

Запрошуємо на факультативну екскурсію «Краєвиди старого міста» (5 євро). Ми піднімемось на гору Геллерт, звідки відкривається чудовий краєвид на Будапешт з його різнокольоровими дахами, шпилями церков, куполом парламенту та ажурними мостами, перекинутими через могутній Дунай. Гора названа в честь святого, який був вбитий язичниками, а сьогодні є одним з заступників і покровителів Угорщини. Гора Геллерт не тільки має дуже цікаву історію, але й справедливо вважається однією з кращих у світі точок панорамного огляду.

На завершення дня пропонуємо екскурсію «Сяйво вечірнього Дунаю» (20 євро) – прогулянка на кораблику по величному Дунаю. Ми будемо насолоджуватись надзвичайними панорами вечірнього Будапешту. Яскраві самоцвіти підсвічених будівель розкинулись вздовж усієї набережної – помпезний Парламент, Академія наук, Королівський палац, і, звичайно ж, незабутні дунайські мости… Ми отримаємо незабутні враження від неспішної подорожі із келихом шампанського та зможемо зробити безліч чудових фото, які збережуть наші емоції про сяюче і славетне місто Будапешт.

Збір групи. Нічний переїзд в Україну. 

Прибуття у Львів орієнтовно в 12.00. 

 • Відправлення:
  Автостоянка біля залізничного вокзалу міста Львова
 • Час відправлення:
  Збір групи 13:30 Виїзд 14:00
 • Час повернення:
  Орієнтовно 12:00
 • Включено у вартість:
  Проїзд автобусом по маршруту.
  Проживання в готелі категорії від 3*
  Сніданок в готелі
  Супровід представником туристичного оператора
  Оглядова екскурсія у Відні та Братиславі
 • Не включено у вартість:
  Проїзд в громадському транспорті
  Вартість додаткових факультативів + вхідні квитки.
  Страховий поліс
  Особисті витрати
  Трансфер до центральної площі міста на святкування Нового Року 2019


Рейтинг: 0.0 из 5
Комментарии
Имя *:
Email:
Код *: