Есть вопросы? Пишите:
+ 38 (097) 593 91 85 (Viber)
+38(0432) 52 95 01
oksana_evraziya
Работаем: с 10:00 до 18:00


14

Просмотров

Обсудить

Різдвяна Баварія - фестиваль емоції!

Львів - Прага - Мюнхен - Нойшванштайн - Львів

Виїзд - 19.12.2018

День 1

Львів.
15:30
- збір групи на залізничному вокзалі у м. Львові
16:00 - виїзд зі Львова. Перетин україно-польського кордону.
Нічний переїзд у Прагу.

День 2

Прибуття в Прагу. Прага - місто, в якому хочеться гуляти і гуляти, постійно відкриваючи все нові і нові місця! Пішохідна екскурсія по місту - це справжня пригода зі смаком легенд, таємничості, часом шокуючою і заворожуючою душу правдою, про події минулих років. Тут Ви дізнаєтеся про таємниці будинкових знаків - Біля золотого персня, Біля трьох золотих троянд, Біля дикунів, Біля трьох прапороносців, Біля двох золотих ведмедів, Біля чорного хреста ... Дізнаєтеся, чому Тобі не страшний м'ясник Томаш, який бродить ночами озброєний величезною сокирою. І все це - чудова і таємнича Прага!

Чехія

Факультативно пропонуємо:
- унікальну екскурсію Празьким Градом* (12€). Тут ти зможеш побачити Ейфелову Вежу. Здивувався? Думаєш, що до Парижу вже далеченько? Та ні, тут є своя вежа — Празька, і саме тут ти зможеш їх порівняти - французьку вежу та чеську. Запрошуємо на екскурсію по Празькому Граді, де кожен будинок по-особливому гарний та має свою таємничу історію. А на завершення пропонуэмо самостыйно піднятись на оглядовий майданчик Празької вежі, звідки відкривається неймовірна краса Праги!

Після, запрошуємо тебе на прогулянку на кораблику по р. Влтаві, легкий шум річкових хвиль за боротом підсилить твої враження від чарівної Праги, а шведський стіл відновить твої сили (25€).

Збір групи. Переїзд в Мюнхен. Поселення. Ночівля.

День 3

Сніданок. Пішохідна екскурсія по Мюнхену - одне з найбільших міст Німеччини, і завдяки безлічі церков, музеїв і історичних будівель - одне з найважливіших туристичних центрів. Місто прагне стати розкішним мегаполісом і ідилією для споглядання. Така інноваційність дуже цікаво виглядає в поєднанні з його традиційною історичною стороною. Трішки консервативний і флегматичний в одночас, Мюнхен відкривається своїм відвідувачам з властивостями, притаманними тільки супер-сучасному місту, здатним стати всесвітнім центром. Милуйся і насолоджуйся, залишаючись толерантним - головні правила міста. Ці два принципи лежать в самій основі духу Мюнхена.

Вільний час. Пропонуємо факультативно:
замок Нойшванштайн (трансфер, 35) - лебединий замок, замок вражень та чарів! Саме тут великий герцог Людвіг ІІ занурювався у свій власний світ мрій! Романтичні історії кохання, містичні легенди, вражаюча архітектура — все це стало символом казкового світу Уолта Діснея!

Повернення в готель. Ночівля.

День 4

Сніданок. Вільний час.

Пропонуємо факультативно:

Дегустацію пива на батьківщині славетного Октоберфесту (35 ). Німці... Вони так люблять пиво, ковбаски... Ми пропонуємо прогулятись пивними вулицями, скуштувати їхнього пива, почути цікаві історії... та відчути смак німецького хмільного життя.

Збір групи. Нічний переїзд в Львів.

День 5

Прибуття у Львів, близько 15:00Стоимость тура

Валюта

Вартість туру при оплаті Дорослі Діти до 16 років
стандарт 179 175
СПО 159 159

 

У вартість входить:
• проїзд автобусом єврокласу
• проживання в готелі категорії 2-3*, сніданок
• екскурсії по програмі
• супровід керівника групи
групове медичне страхування;

У вартість не входить:

- депозит на факультативные экскурсии - 28 евро. Депозит используется на факультативные экскурсии. Неиспользованные средства не возвращаются.
- факультативные программы, входные билеты;

• курортний збір в готелях від 1 до 3 євро (оплата на місці)


Рейтинг: 0.0 из 5
Комментарии
Имя *:
Email:
Код *: