Есть вопросы? Пишите:
Evraziya_tur@ukr.net
+ 38 (097) 593 91 85
+ 380432 52 95 01
Oksana_evraziya
Работаем: с 10:00 до 19:00


216

Просмотров

Обсудить

Порада від Євразія, як в Барселоні безкоштовно відвідати найцікавіше

Порада від Євразія, як в Барселоні безкоштовно відвідати найцікавіше

Парк Цитадель - це 30 гектарів мальовничих алей з прекрасним фонтаном «Каскад» , затишним озером, де можна поплавати на човні, спостерігаючи за галереєю тропічних рослин. Тут знаходиться і зоопарк Барселони. Вхід до парку безкоштовно.  

 

- Відвідайте безкоштовно Лабіринт Орта. По середам – вхід вільний. Це найстаріший парк міста у вигляді лабіринту. Став популярним, також, завдяки зйомкам однієї з сцен фільму «Парфумер».

 

 - Парк  Гуель  – перлина творіння Гауді. ЇЇ також можна відвідати безкоштовно по непарних числах середи та неділі діє акція «Щаслива година» 15.00 до 16.00 вхід буде абсолютно безкоштовним.
 


- Безкоштовний вхід в нічні клуби Барселони. Для цього вам потрібно отримати флайєр, які роздають майже на кожній вулиці. За напій доведеться платити, але за вхід ви не заплатите ні копійки.
 


- Помилуватися шоу співучих фонтанів на горі Монжуік. З жовтня по квітень шоу проводиться кожну п'ятницю і суботу з 7 до 9 вечора. У літні місяці, ви можете насолодитися феєричним шоу фонтанів частіше: з вівторка по суботу, з 8 до 11 вечора.

- Ресторан Cinc Sentits відомий ресторан в центрі Барселони, якому присуджено зірки Мішлен, проводит «прес вечері» для туристів. Це відбувається в останній понеділок місяця. Запрошення роздає іспанець одягнений в національне вбрання. По отриманому запрошенню можна повечеряти в ресторані з 20.00 до 21.00 безкоштовно.
 


 

 - Метроном - музей сучасного мистецтва, він оснащений новітнім обладнанням, всі види інтерактивних дисплеїв і ультра-сучасні комп'ютери. Вхід коштує 15 євро, а кожен перший і третій понеділок місяця - вхід безкоштовний.- Придбайте дисконтну картку в терміналах аеропорту Барселони від 20 евро за 3 дня и від 30 евро за 5 днів та отримайте знижку на громадський транспорт та трансфер з аеропорту.  А також безкоштовних вхід в більшості музеїв, знижки на культурні заходи близько 50 % , від 15 % в магазинах.

 

Музеї та дні, коли є коли є безкоштовне відвідування:
- Музей Пікассо - у першу неділю кожного місяця, двері музею відкрито безкоштовно
- Музей історії Барселони - в першу неділю кожного - місяц
- Музей природної історії - кожну першу неділю місяця і щонеділі з 15.00
- Музей Фредеріка Мерез - кожну першу неділю місяця (з 11 до 20:00) і щонеділі з 15.00
- Ботанічний сад - в першу неділю кожного місяця і щонеділі з 15.00
- Музей науки в Барселоні - перший понеділок місяця вхід безкоштовний
- Музей шоколаду - перший понеділок кожного місяця вхід безкоштовний
- Музей сучасного мистецтва в Барселоні - щонеділі з 15.00 до 20.00
- Паласіо-де-ла-Virreyna - безкоштовний вхід завжди.

 

 


Рейтинг: 0.0 из 5
Комментарии
Имя *:
Email:
Код *: