Есть вопросы? Пишите:
+ 38 (097) 593 91 85 (Viber)
+38(0432) 52 95 01
oksana_evraziya
Работаем: с 10:00 до 18:00


14

Просмотров

Обсудить

Новорічна скарбниця Саксонії

Львів - Ганновер - Гослар - Вернігероде - Дрезден - Львів

Виїзд - 30.12.2018
зустріч Нового Року в Ганновері

ь 1

30.12

Львів.
10:00
- збір групи на залізничному вокзалі у м. Львові
10:30 - виїзд зі Львова. Перетин україно-польського кордону. Нічний переїзд в Ганновер.

Пропонуємо факультативно екскурсію у Кракові (10€). Для туристів, які не бажають відвідати екскурсію в Кракові, - пропонуємо трансфер до центральної частини міста (5€). Для решти туристів вільний час в торговому центрі. Розташований на півдні Польщі Краків є одним із найдавніших міст і перлиною національної культурної спадщини. Він з гідністю роками слугував столицею і резиденцією королів. Це надзвичайне місто, що лежить над Віслою – найбільшою з польських рік, приваблює туристів із усього світу. Тут розташувався знаменитий Вавель, резиденція, де відбувалися церемонії коронації польських монархів; костьол Діви Марії з унікальним вівтарем роботи нюрнберзького майстра Віта Стоша; центральна площа Ринку – найбільша площа середньовічної Європи. Нічний переїзд в Ганновер.

День 2

31.12

Прибуття в Ганновер. Запрошуємо на екскурсію "У гостях барона Мюнхаузена". Ганновер - серце Нижньої Саксонії б'ється біля узбережжя ріки Лайн. Крок за кроком, ми розпутаєм клубок «червоної нитки» відвідавши найцікавіші об’єкти поки невідомого міста. Розростаючись з XII ст., знищений війною, сьогодні Ганновер чарує дивним поєднанням середньовіччя та сучасної архітектури.

Збір групи. Переїзд у готель на території Німеччини. Поселення, Ночівля.
Пропонуємо трансфер в центральну частину міста для зустрічі Нового Року (10 €).

ЗУСТРІЧ НОГОВОГО РОКУ!

День 3

01.01

З НОВИМ 2019 РОКОМ!

Сніданок. Виселення з готелю.

Переїзд у Гослар та Вернігероде – маленькі перлини гір Харц та справжня скарбниця Нижньої Саксонії.
Міста з багатою історією, архітектура яких перенесе тебе в справжню казку, адже все справді виглядає як кіношні декорації. І дійсно, це міста - відкритки Німеччини, саме тут відчувається гармонія та спокій, панує дух середньовіччя, тут, гуляючи затишними вуличками з фахверковими будинками, дихаючи повітрям XV ст. згадуєш фразу «нехай весь світ зачекає» (30
€*).

Збір групи. Переїзд у готель на території Німеччини. Поселення, Ночівля.

День 4

02.01

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Дрезден.

"Флоренція на Ельбі" - Дрезден. Своїх відвідувачів з давніх давен Дрезден заворожує блискучим і захоплюючим поєднанням традицій та сучасності. Прогулюючись центром міста, з його колишньою Резиденцією саксонських курфюрстів і королів, видом на чудовий ландшафт Ельби, Ти відчуєш неповторний шарм «Флоренції на Ельбі» - міста мистецтва, старовинної витонченої архітектури, величезних музейних колекцій, оркестрів та хорів зі світовим ім'ям. Пішохідна екскурсія (12).

Пропонуємо відвідати:

- Дрезденську галерею, або Галерею старих майстрів (20€), яка являється основним музеєм палацового комплексу Цвінгер. Галерея увібрала в себе історію європейського живопису 15-18 століття і дає повну уяву про розвиток тогочасного мистецтва.Серед відомих полотен в скарбниці світового живопису представлено «Автопортрет з Саскією» Рембрандта, «Спляча Венера» Джорджоне та знайома кожному «Сікстинська Мадонна» Рафаеля.

- Кам'яний бастіон Саксонії - Бастай (18 €). Бастай в перекладі з німецької означає бастіон, і з першого погляду можна здогадатися, чому це місце назвали саме так. Він розташований на річці Ельба в німецькій землі Саксонії. Підноситься майже на 200 метрів над річкою, Бастай був утворений в процесі ерозії більше мільйона років тому. У першій половині 19-го століття він став настільки популярним, що тут побудували міст, який з'єднує кілька скель, що сам по собі став своєрідним дивом інженерії.

- запрошуємо відвідати містечко Майсен (22€) - одне з найстаріших міст Саксонії, яке відоме на всю Європу своїм фарфором, старовинним величним замком Альбрехтсбург заснованим в 10 ст. н.е. та вином. Сердньовічні вулички, готичні собори, сповнені життям площі та будинки, магазинчики та кафе — все це чарівний Майсен, який запрошує в гості.

Збір групи. Нічний переїзд до Львова.

День 5

03.01

Прибуття у Львів, близько 12:00

 

 

Стоимость тура

Валюта

Стоимость тура при оплате Взрослые Дети до 12 лет
Стандарт 149 145
СПО (акция) 139 139

 

 

У вартість туру входить:
- проїзд автобусом єврокласу;
- проживання у готелях 2-3*;
- харчування - сніданки в готелях;
- супровід керівника групи;
- оглядові екскурсії згідно програми туру;
- групове медичне страхування;

Додатково оплачується:

- депозит на факультативні екскурсії - 28 євро. Депозит використовується на факультативні екскурсії. Невикористані кошти не повертаються

• курортний збір в готелях (оплата на місці)
- особисті витрати

- факультативні програми, вхідні квитки;


Рейтинг: 0.0 из 5
Комментарии
Имя *:
Email:
Код *: