Есть вопросы? Пишите:
+ 38 (097) 593 91 85 (Viber)
+38(0432) 52 95 01
oksana_evraziya
Работаем: с 10:00 до 18:00


24

Просмотров

Обсудить

Новорічна Прага та Відень

Програма туру

Кількість місць по акції обмежена!!!

Вартість до 30 листопада – 110 євро

Вартість після 30 листопада – 120 євро

Оплата туру повинна бути здійснена у повному обсязі до закінчення терміну акції раннє бронювання.

11:30 Збір групи на автостоянці поблизу залізничного вокзалу м. Львова.

12:00 Відправлення в тур. Перетин кордону. Нічний переїзд у Прагу. 

 

Вільний час. Рекомендуємо Вам:

Факультативну пішохідну екскурсію «Велич королів»  (15 євро), під час якої ми відвідаємо Градчани з їх захоплюючим Празьким градом. Ця подорож дозволить нам уявити насичене пригодами та перемогами життя чеських королів, відчути дух середньовіччя та розгадати таємниці королівського міста. Ми побачимо видатну скарбницю Лоретта та різноманітні палаци празької придворної знаті. Продовжиться екскурсія у Празькому граді, де віками мешкали чеські князі та королі, а в наш час працює президент країни. Це справжня візитівка Праги, її серце і головна пам’ятка. Ми побачимо базиліку Святого Георгія, закладену ще у XX столітті, готичний шедевр Праги – собор святого Віта, в якому ховали королів і зберігали королівські регалії, браму Матіаша та Королівський сад з літнім палацом королеви Анни. А захоплюючим історіям, пов’язаним з Празьким градом, немає кінця.

Для всіх, хто хотів би зануритися в світ переказів, магії і казок, ми пропонуємо захоплюючу екскурсію «Легенди та привиди Праги» (10 євро).  У Празі багато місць, де, як кажуть, прогулювався сам чорт. Найзнаменитіша легенда Праги розповідає про Голема, людину, зроблену з глини, видобутої на берегах річки Влтави. За переказами, Голем був створений рабином на ім’я Раббі Юда Лев для захисту єврейського населення від погромів. Крім того, він допомагав своєму господареві в домашніх роботах. Володіючи нелюдськими фізичними можливостями, Голем легко справлявся зі справами, непосильними для людей. У Голема було щось на зразок зачатків душі, але він не міг сам приймати рішень і не знав, що таке вільно вибирати між різними варіантами. Одного разу цей бездуховний монстр збунтувався і став громити єврейський квартал …… А що було далі ви дізнаєтеся на нашій екскурсії.

Екскурсію «Сяйво старого міста» (25 євро). Протягом двох годин ми будемо милуватися краєвидами нічної Праги з верхньої палуби туристичного корабля, а також насолоджуватися смачною вечерею. Ця річкова подорож пронизана романтикою, наповнена теплою атмосферою і цікавими історіями від місцевого гіда. А шведський стіл від досвідченої команди дозволить Вам відновити сили після насиченого подіями дня. І не забувайте про панорами Празького граду, Малої страни, Нового і Старого міста. Побачити Прагу у намисті нічних вогнів – прекрасне завершення цього чудового дня.

Поcелення у готель. Зустріч Нового Року 2019. 

Трансфер до центральної площі міста на святкування Нового Року 2019 (15 євро).

Збір групи.  Повернення у готель Ночівля. 

 

Сніданок. Виселення з готелю. 

Поїздка у Відень. Відень зачаровує з першого погляду, з першим ароматом кави, з першими шматочками штруделя і торту Захер, з першими звуками проїжджаючих карет, з першим бокалом вина на терасі навпроти Опери. Це неймовірне місто вишуканої музики, дивовижної архітектури, найкращих музеїв, галантних кавалерів і прекрасних дам. Під час цієї мандрівки ми наче здійснимо подорож у часі, перенесемося в епоху величної і квітучої Габсбургської імперії. Будинки і палаци підхоплять нашу уяву і віднесуть її у глибину історії, магія старовини відкриється нам у старій бруківці, яка пам’ятає ходу імператорів і королів.

Рекомендуємо «Імператорські покої» (трансфер 7 євро). Палац Шенбрун — найбільш відвідувана з визначних пам’яток Відня. І це не випадково! Колишня літня резиденція імператорської сім’ї в стилі високого бароко вражає своїми архітектурними ансамблями. Шенбрунн поєднує у собі архітектуру та природу, чудовий парк – гармонійне продовження дивовижного витвору арїітектури.Свою назву палац отримав на честь джерела, знайденого на цьому місці 400 років тому. У давні часи тут стояв мисливський будиночок, який був зруйнований турками під час нападу на Відень. Після розгрому загарбницької армії Імператор Леопольд Перший в 1659 році наказв придворному архітектору Йоганну Бернарду Фішеру фон Ерлаху звести на цьому місці величний палац. Тут точилися інтриги і змови, вирували пристрасті і бали, плітки і фаворити змінювали ходу історії, а маленький Моцарт грав у Дзеркальній залі для імператриці Марії-Терезії.

Збір групи в обумовленому місці. Переїзд у Будапешт.

На завершення дня пропонуємо екскурсію «Сяйво вечірнього Дунаю» (20 євро) – прогулянка на кораблику по величному Дунаю. Ми будемо насолоджуватись надзвичайними панорами вечірнього новорічного Будапешту. Яскраві самоцвіти підсвічених будівель розкинулись вздовж усієї набережної – помпезний Парламент, Академія наук, Королівський палац, і, звичайно ж, незабутні дунайські мости… Ми отримаємо незабутні враження від неспішної подорожі із келихом шампанського та зможемо зробити безліч чудових фото, які збережуть наші емоції про сяюче і славетне місто Будапешт.

Збір групи. Нічний переїзд в Україну.  

 

Приїзд у Львів орієнтовно о 12.00. 

 • Відправлення:
  Автостоянка біля залізничного вокзалу міста Львова
 • Час відправлення:
  Збір групи 11:30 Виїзд 12:00
 • Час повернення:
  Орієнтовно 12:00
 • Включено у вартість:
  Проїзд автобусом по маршруту.
  Проживання в готелі категорії від 2*- 3*
  Сніданок в готелі
  Оглядова екскурсія в Празі та Відні
  Супровід представником туристичного оператора
 • Не включено у вартість:
  Проїзд в громадському транспорті
  Вартість додаткових факультативів + вхідні квитки.
  Страховий поліс
  Особисті витрати
  Трансфер до центральної площі міста на святкування Нового Року 2019


Рейтинг: 0.0 из 5
Комментарии
Имя *:
Email:
Код *: